DANIŞMANLIK / TURİZM
The Istanbul EDITION

Proje geliştirme ve marka yönetimi Kerem Tümay tarafından Palmali Grup şirketleri Turizm Başkan yardımcılığı görevini üstlendiği sırada gerçekleştirilmiştir. Otel konsepti Ian Schrager, Gabellini & Sheppard tarafından tasarlanmış ve Kerem Tümay tarafından geliştirilmiştir. Toplam 20.000 m² inşaat alanı olan 8 bodrum ve 14 kattan oluşmaktadır. Otel, Büyükdere caddesi üzerinde ve 71 odalıdır. Bodrum katında ESPA ve Billionaire Club, zemin katta ise Cipriani restoranı ve Gold Bar bulunmaktadır. Ara katında Çizim Odası, Tarama Odası ve toplantı odaları bulunmaktadır. 1 ile 12 kat arası konuk odaları ve çatı katı bulunmaktadır. Balo salonu en üst katta olup, üst katta Crown Suit bulunmaktadır.
Cipriani and Billionaire

Dünyaca ünlü Giusseppe Cipriani’nin markası Cipriani Restoran ve Flavio Briatore’nin Billionaire Gece Klubü’nün İstanbul ve Bodrum’daki açılışları ve yönetimi, Kerem Tümay tarafından Palmali Grup şirketleri Turizm Başkan yardımcılığı görevini üstlendiği sırada gerçekleştirilmiştir.
Palmalife Hotel

Palmalife Bodrum Oteli’nin kurulumu, otel markasının oluşturulması, yönetimi, kadrolanması ve eğitimleri, Kerem Tumay tarafından Palmali Grup şirketleri Turizm Başkan yardımcılığı görevini üstlendiği sırada gerçekleştirilmiştir.

Otelde 40 oda ve 15 villa bulunmaktadır. Otel içinde Restoran&Bar ve bodrum katında SPA mevcuttur . 
Palmarina

Kerem Tümay, Palmali Grup şirketleri Turizm Başkan yardımcılığı yaptığı zaman zarfında, projenin gelişmesi ve marka yönetiminin ilk bölümünde çalışmıştır.

Türkiye’nin tek yüksek kapasiteli Mega yat konaklama limanı olan Palmarina Bodrum’da 750 yat kapasitesi, eğlence adası, restoranları, gece klübü, benzersiz etkinlikleri ve 108 mağazalık yenilenen açık AVM’si mevcuttur.
10 Karaköy A Morgans Original

140 yıllık tarihi geçmişi bulunan binada, gerçekleştirilmesi planlanan otel projesinin danışmanlığını üstlenmiştir.

İstanbul'un hızla gelişen şık Karaköy semtinin merkezindeki 10 Karaköy, A Morgans Original, popüler İstiklal Caddesi'ne ve Galata Kulesi'ne yürüyerek 10 dakika uzaklıktadır. Tümü modern bir şekilde dekore edilmiş konaklama birimleri yüksek tavanlı ve şehir manzaralıdır.

6000 m²'lik alan üzerine kurulmuş otelin toplantı odası, Yiyecek & İçecek ünitesi ve toplamda 71 odası mevcuttur.
Bvlgari Moscow

Moskova’da Kızıl Meydan bölgesinde yapılması planlanan otel projesi için, yatırımcı firmaya otel marka danışmanlığı verilmiş olup, Bvlgari markası otele kazandırılmıştır.